Maliyetlerin her gün arttığı bir dünyada, elimizdekilerin kıymetini bilmek, tasarruf etmek çok önemli hale gelmektedir. Bunu  yaparken tabi ki alıştığımız gündelik hayatımızdan taviz vermeden hatta daha konforlu bir şekilde yaşamak en doğal hakkımız. Konut faizlerinin çok yüksek olması, yeni konut fiyatlarının ulaşılabilir olmaktan çıkması yeni konut arzını ve yeni konut alımını çok zor hale getirmektedir. Bu nedenle sahip olduğunuz evinizi en uygun fiyatlar ile yeniden tasarlayıp yeni bir konuttan çok daha güzel, çok daha yaşanılabilir ve size çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Bahar aylarında yapılacak bir boya badana bile evinizi çok daha ferah hale getirebilir ya da yıllardır kullandığınız boyanın rengini değiştirerek hayatınıza yeni bir enerji katabilirsiniz. Eskiyen mutfağınız, banyonuz belki hava kaçıran pencereleriniz size tahmininizden çok sıkıntı veriyor olabilir. Biriken eşyalarınızı koyacağınız bir gömme dolaba ihtiyacınız olabilir. Ya da salonunuzu baştan sona tasarlayıp yeni bir TV ünitesine sahip olmak isteyebilirsiniz. Belki de evinizi satmak istiyorsunuz ve müşterilerin dikkatini çekecek bir tadilat ile potansiyel müşteri sayınızı katlayabilir ayrıca çok daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.

Enerji kaynaklarının hızla tükendiği, temiz ve yenilenebilir enerjinin çok daha önemli olduğu bu günlerde herkesin daha temiz bir dünya için yapabileceği bir şeyler vardır. Apartman sakinleri olarak apartmanınızın dış cephesine mantolama uygulaması yaparak hem enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz hem de daha az ısıtma ve soğutma ücretleri ödeyerek bütçenizde tasarruf sağlayabilirsiniz. Yeni yapılan binalar TS825 standartlarına uygun halde imal edildiği için çok daha ekonomik ısıtma ve soğutma sunmaktadır. Eski binalarda herhangi bir ısı yalıtımı yapılmadığı için ısı kayıpları çok olmakta, evinizi ısıtmak da soğutmak da çok pahalıya mal olmakta ve istediğiniz ısı seviyelerine ulaşmak daha zor olmaktadır. Apartmanca yaptıracağınız mantolama uygulaması hem size daha yeni görünümlü ve şık bir bina, hem de su ve ısı yalıtımı sağlayacaktır. Şirketimiz size deneyim ve bilgi birikimi ile en uygun seçenekleri, en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile yardımcı olmak için çalışacaktır.

Kendi evinizi, yazlığınızı, bağ ya da dağ evinizi inşa etme fikri çok güzel, bir o kadar da yorucudur. Eviniz yani yuvanız olacağı için güvenli bir şekilde hataya yer vermeden yapılmalıdır. Teknik bilgisi ve tecrübesi yüksek firmamız işinin ehli ustaları ve ekibi ile sizin için bu işi yapmaktan mutluluk duyacaktır. Kendi evinizi yapmak hazır yapılmış olanı almaktan çok daha iyidir. Her şeyiyle sizin ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yapılmış bir ev, terzinin üzerinize tam oturan bir elbise dikmesi gibidir. Her şeyiyle size özeldir, her metrekaresinde sizden bir şeyler içerir. Aynı zamanda finansmanı sizin tarafınızdan yapıldığı için çok ciddi fiyat avantajı sunar. Firmamız modern inşaat teknikleri ve malzemeleri ile sizin için evinizi yaparken bileceksiniz ki eviniz en yıkıcı depremlere karşı bile size maksimum güven sağlayacak. Bu fırsatı daha fazla ertelemeyin ve bizimle irtibata geçin.

Firmamız uzun yıllardır bir çok müteahhite ve yatırımcıya inşaatın her aşamasında çözüm ortağı olmuştur. Kaba inşaat, ileri kaba ve ince işçiliklerde birinci sınıf kalite ile projelere değer katmış ve katmaya devam etmektedir. Ödeme planlarınıza uygun şekilde gerek bartır sistemi gerek hakediş sistemi ile işlerimizi zamanında ve temiz bir şekilde teslim etmekteyiz. Yeterli sayıdaki ekiplerimiz ile her metrajda işleriniz için İzmir ve çevresinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Şantiyeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her uygulamada malzemeli, malzemesiz faturalı olarak bizden fiyat almadan işinizi vermeyin.