Dekorasyon ve tadilat işlerinin vazgeçilmezi olan alçıpan uygulamaları uygun fiyat ile düşlediğiniz tasarımları gerçekleştirmeyi sağlar. Önceden tasarladığımız gizli ışık, niş, TV ünitesi, duvar ya da diğer dekorasyon ögelerini ölçülemlendirip alçıpanları bu ölçülere uygun şekilde kesip U ve C profiller yada gerektiğinde kutu profiller yardımı ile gerekli yerlere montaj yapılması şeklinde uygulanır. Sadece dekorasyon amaçlı değil yapı elemanı olarak ta alçıpan ve boardex uygulamaları yapılmaktadır. Elektrik ve sıhhi tesisat altyapılarını gizlemek, duvar bölmelerini yapmak için de alçıpan kullanılmaktadır. Ayrıca suya dayanıklı, ateşe dayanıklı ve dış mekanlar için özel olarak üretilen paneller sayesinde, ıslak hacimlerde, yangın dayanımı istenen yerlerde ve dış cephelerde yapı elemanı yada dekorasyon elemanı olarak kullanılabilir.

Duvar ve tavan planlarının değişeceği ağırlıkla ticari yapılarda duvar ve tavan imalatlarının alçıpan ile kuru duvar olarak yapılması ileride yapılacak olan plan değişimlerinde çok büyük kolaylıklar ve maliyet avantajları sağlayacaktır. Tuğla duvarların yıkılmasının devam eden işletmelerde çok zor olduğu, muazzam moloz ve inşaat atığı oluşturacağı, gürültü ve toz yapacağı için duvar bölmelerinde alçıpan kullanılması bütün bu dezavantajların önüne geçecektir. Sökümü çok basit ve şantiye alanından uzaklaştırılması çok kolaydır. Sökümden sonra yeni duvar bölmelerinin oluşturulmasında daha kolay, hızlı ve temiz olacaktır.

Şirketimiz her türlü kuruduvar, asma tavan, clip-in tavan, boardex uygulamalarını uzman ekibi ile hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirmektedir. Ev dekorasyonu, fabrika, dükkan ve inşaatlarınızda size yardımcı olmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.