Mehmet Sözer (37) / İzmir: “İsterseniz ev sahibi olun, isterseniz kiracı olun, bir konutun içinde başınıza gelebilecek en berbat durumdur, evde tamirat tadilat yaptırmak. Evde tadilatın ilk başlayacağı zaman ustalar eve geldiğinde iki veya üç haftaya biter diye söylemişlerdi. Sevindik elbette, fakat başımıza geleceklerden henüz haberimiz yoktu. Banyo ve mutfak komple anahtar teslim yapılacaktı, koridorun ve salonun zemin kaplaması değişecekti, ev tamamen boya badana yapılacaktı, sözün özü ev tamamen yenilenecekti. En son hatırladığımda ocak ve yatak salondaydı, banyo komple gitmişti, duşakabin ve lavabo yoktu. Sadece tuvalet duruyordu, sonunda onu da söktüler. Evi terk etmek zorunda kaldık. Kısacası tamirat tadilat işi pişmanlıktır. Yaptırmayın, yaptıranları ikaz edin.”

Siz de bu paragrafı bir yerden hatırlıyor musunuz? Tamirat tadilatın yaşanan bir evin içinde ne kadar zor olduğunu elbette biliyoruz. İşinin ehli olmayan insanların yaptığı işler bir süre sonra can sıkıcı olmaya başlıyor. Bir ton parayı çöpe atmanız bir yana, yapılan işten mutsuz olmanız diğer yana kalıyor.

Biz Aykons Yapı olarak İzmir Tamirat Tadilat işlerinizde bu duyduklarınızın hiçbirini yaşamamanız için elimizden gelenin fazlasını ortaya koyuyoruz. Yuvanızın düzenini bozmadan, bir an önce taahhüt ettiğimiz işi teslim etmeye odaklanıyoruz. Hemen bizi arayın, İzmir’de tamirat tadilat işlerinizde, evinizde, ofisinizde, mağazanızda, villanızda yapacağınız yenilikleri konuşalım, uygulamaya koyalım.

Aykons Yapı yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin isteklerine çözüm sunmaktan memnuniyet duyacaktır.