1+1 dairenizi 900 TL, 2+1 dairenizi 1.000 TL ve 3+1 dairenizi 1.250 TL‘den başlayan fiyatlarla malzemeli olarak boyuyoruz. Bundan daha büyük dairelerinizi, villanızı, fabrikanızı veya köy evinizi dahi boyayabiliriz. 🙂

0 (537) 212 – 02 – 82

Neden bizi seçmelisiniz?

Güvenlik

Evinizde boya yapan personelimiz “İş Sağlığı ve Güvenliği” ile “Ustalık” belgesine sahiptir ve “Sigorta İşe Girişleri” yapılmıştır. Evinizde çalışmasına müsaade ettiğiniz ve seçtiğiniz “belki de boya işini en ucuz yapan” boyacının başına gelebilecek bir iş kazası ve en kötüsü ölümü karşısında alabileceğiniz zararları önceden öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Aykons Yapı, evinize “sigortasız”, “belgesiz”, “sertifikasız” personel göndermez. Personelimizin adli sicil kaydı yoktur.

Tecrübe

Biz İzmir’de boya badana ve iştigal konumuzdaki diğer işlerimizi tam 14 yıldır büyük bir keyifle yapıyoruz. Özen gösteriyoruz, temiz çalışıyoruz ve bu işi yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Merdiven altında çalışan, sonradan hesap soramayacağınız kişi ve işletmeler sizi memnun etmekten çok uzak olacaklardır.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti bizim ana felsefemiz. Mutlu edemediğimiz her müşteri şirketimiz adına kaybolan değerdir. Boya badana işlerinizde seçeceğiniz renkte en uygun boya kalitesini beraberce tespit edebilir, görünmeyen bir yerde testini yapabilir, siz memnun kalana kadar bu işlemi sürdürebiliriz.

Uzmanlık

İsteğiniz doğrultusunda gerçekleştirilecek işlemlerde uzman bir ekibe sahibiz. Yuvanıza, evinize alacağınız insanlar sizin için güvenlik riski taşımamalı. Bunun her zaman bilincindeyiz. Şirketimize kazandırdığımız personelde en başta bu ayrıntıya dikkat ederiz. Titiz, güvenilir ve dekorasyon aşkıyla doluyuz. 🙂

Hemen arayın, memnuniyetiniz adına yapabileceklerimizi konuşalım.

Size hizmet vermekten memnuniyet duyacağız:

0 (537) 212 – 02 – 82

Aykons Yapı, İzmir bölgesinde ve civarında (Karşıyaka, Bornova, Buca, Konak, Gaziemir, Bergama, Aliağa, Foça, Torbalı, Turgutlu ve komşu şehirler) boya badana işlerinizde her zaman yanınızda. Haftanın 7 günü, 24 saat bizi arayabilirsiniz:

0 (537) 212 – 02 – 82

Güncel Çalışmamız

Dagi – Forum Bornova” mağazasına ait boya-badana çalışmamızı tamamladık. Çalışmalarımız AVM Yönetimine sunulan SGK ve İSG belgelerinin ardından, yönetimin belirlemiş olduğu gece çalışma saatlerine uygun olarak gerçekleştirildi.

Dagi” mağazasına ait “Selway Outlet AVM” şubesinin duvarlarını “Marjinal Gri” ve “Beyaz” kombinindeki renklerle yeniden oluşturduk.

Gaziemir Optimum AVM“de bulunan “Dagi” mağazasının duvarlarını 12 saatlik çalışmamız sonucunda tamamladık. Gerekli görülen noktalarda tadilat hizmetimizi gerçekleştirdik.

Çiğli Kipa AVM“deki “Dagi” mağazasındaki tadilat ve badana işlerini tamamlayıp, işimizi Genel Müdürlüğe teslim ettik. Aykons Yapı olarak, “Dagi” mağazalarına bol ve hayırlı kazançlar diliyoruz.